Ar mes tikrai esame laisva valstybė ? Ar okupuota ?
Baigėme švęsti šimtmetį vakar, dar švęsime visus metus, bet pažiūrėjus į tautos charakterį perspektyvų mažai sulaukti 200 metų. Aš ne pesimistas, aš realistas. Aš žinau iš kur jungas ir kaip jo atsikratyti.
Žinot nedaug turi šansų žmogus, kuris seka mada. Kodėl ? Todėl, kad jis elgiasi taip kaip jam kažkas diktuoja, kaip reikia elgtis, ką nešioti, kaip kalbėti ir t.t.
Tautoje tai pasireiškia, labai dažnai per tradicijas, pasižiūrėk kokios tradicijos pasakysi kokios perspektyvos. Tradicija tai ta pati mada. Jeigu tautoje vyrauja mada tai kas man gražu tą ir nešioju, jeigu tradicijos ne tik gražios, bet ir naudingos, tauta turi savo veidą savo nuomonę. Tokia tauta turi perspektyvų. Tokioje tautoje lyderių nėra yra tarnai, kurie suinteresuoti tautos ir valstybės gėriu.
Lyderis visada atsiima savo atlygį, tarnas tik tiek kiek jam sumoka šeimininkas.
Klausimai: 1.Kas valdo Lietuvos valstybę ?
Atsakymas: Lyderiai.
2. Mes dažniau keikime savo lyderius ar palaiminame ?
Atsakymas: Keikime.
3.Valstybė vis dar esame mes žmonės ar lyderiai ?
Atsakymas: Lyderiai.
4. Ar daug tokių, kurie pasiryžę tarnauti Lietuvai tai yra ne savo naudai, o žmonių gėrybei ?
Atsakymas: Patys atsakykite sau.
5. Kodėl tai atsitiko, kad mes neturime tautos tarnų, o yra tik lyderiai ?
Atsakymas: Šaknyse. Religija, tradicijos, mados, mokykla.
6. Kuo negera mūsų katalikiška religija ?
Tai praliejusi mūsų tautos kraują religija, daugelyje karų. ( nemaišykite katalikybės su krikščionybę tai du skirtingi poliai )
7.Kokia katalikiškos religijos struktūra ? Popiežius viršuje (lyderis ) kardinolai ( lyderiai ) archivyskupai ( lyderiai ) vyksupai ( lyderiai ) kunigai ( lyderiai ) Nors save vadina tarnais.
Analogiškai politikoje, renkame tarnus – tarnautojus, o išrenkam lyderius.
8. Kokios katalikybės tradicijos ?
Atsakymas: Vėlinės – pagoniška šventė. Kūčios – pagoniška. Kalėdos – pagoniška. Velykos ir tos pagoniškai švenčiamos. Žolinės – pagoniškos. Pelenų diena – pagoniška. Vaikų krikštijimas – pagoniškas. Pirma komunija – nežinau iš kur, bet tikrai ne krikščioniška. Ir taip be galo be krašto.
9.Kokia prasmė šiose tradicijose ? Burtininkavimas, pagoniškų dievybių garbinimas ( nors vardai krikščioniški pakeisti ), velykos švenčiamos kaip vaisingumo pagoniška šventė, žolinės, irgi šventina žoles ( neaišku kam to reikia ) , tuo labiau nesuprantama, kaip sveiko proto žmonės, išsilavinę žmonės, barstosi galvas pelenais. Vaikų krikštijimas – kodėl juos reikia krikštyti, niekas nesupranta, bet tai daro.
10.Kokios naujos tradicijos atsirado po nepriklausomybės atsiradimo ?
Anksčiau žvakutes kapinėse degindavo tik per vėlinės ir mirties metinių progą. Dabar, per kūčias, kalėdas, per vasario 16, per velykas tai čia tik kiek aš pastebėjau.
Vaikų krikštijimo šventimas. Anksčiau kukliai ramiai, dabar antros vestuvės, 1000- 5000 eurų, muzikantai, vedantieji, papuošimai, drabužiai ir t.t. Na dar beliko po krikštimines keliones pradėti organizuoti ir valio.
Galėčiau dar daug uždavinėti klausimų, kurių dauguma lietuvaičių sau neužsiduoda.
Bet užduosiu tik viena klausimą : O kam viso to reikia ? Kokia nauda iš tų tradicijų ir madų, kurių prasmės nesuvokiame ? Kodėl mes tai darome ir jeigu kas nors pabando užduoti klausimus: - žmonės kodėl jūs tai darote ? būna pasiųstas toli, toli su žodžiais „protinguolis atsirado mat, ne tavo reikalas, tu ką protingesnis negu mūsų proseneliai ?, tradicijos tokios ir jas reikia išsaugoti“
O ar mes susimąstome iš kur atsiranda tradicijos, mados ? Kokios tradicijos naudingos, o kurios ne tik, kad nenaudingos, bet kenksmingos ?
Laikytis tradicijų, kurių prasmės mes net nesuprantame … Kam ? Kokia nauda iš to ? Atšvęsti vaiko krikštynas už 1000-5000 eurų ? 1.biblijoje vaikai nekrikštijami, tai suaugusio žmogaus laisvas pasirinkimas priimti Dievą į savo širdį. Taip kaip ir pirma komunija. Paklausi vaiko kodėl tu ten eini į tą komuniją ? Visada vienas ir tas pats atsakymas: - - -Nežinau tėvai liepė.
Klausi pas tėvus kodėl jūs vedat savo vaikus į komunija ? Atsakymas:
- Nežinau, tokia tradicija.
Dar kartą klausiu jūsų: Kodėl, kai į burna ką dedate prieš tai jūs domitės klausinėjate, renkatės kas sveikiau, kas atitinka jūsų skonį. Kai renkatės automobilį jūs jį išnaršote iki kauliukų tikrindami ar tikrai geras. Pirkdami kompiuterį domitės jo konfiguracija ir taip visur. Bet, kai tai liečia dvasinius, dalykus jūs nieko netikrinate, jūs nesirenkate, jūs viską imate nemąstydami.
Kodėl ? Kodėl ? Kodėl ?
Kodėl žodžiai tradicija, mada atjungia daugelio smegenų veiklą ?
O mes nešiojame, tai ką mes norime ir mums patogu ir gražu ar tai ką sukūrė šiems metams mados guru ?
O gal mes, švenčiame tradicijas, kurios mums primestos kažkieno, kaip madoje drabužių nešiojimas ?
Ir jeigu mes nenešiosime drabužių tokių kokia yra mada, mes būsime mažiausiai keisti iš mūsų juoksis, mes būsim atstumti ir pažeminti.
O kaip su tradicijomis ? Viskas analogiškai tas pats. Tu nekrikštiji vaikų ? Jie ir pirmos komunijos nepriėję ? Tu nebijai ? Tu į bažnyčia nevaikštai ir velykų su kalėdomis nešventi ? Tu sveikas ?
Kaip tau pakilo ranka iš viso tokį straipsnį parašyti nevisproti tu ? Tu dar čia protingus klausimus tipo uždavinėsi ? Koks tau skirtumas kas ką daro ir kaip daro, žiūrėk savęs. Atsirado mat ? Eik dirbti, o ne klausimus uždavinėti ir kitus mokinti ?
Štai tokių logiškų ir gražių sakinių sulaukia, tie kurie išdrįsta pamąstyti dvasinėmis temomis ir užduoti klausimų.
Bet aš jau pripratau, todėl pratęsiu toliau.
Kaip gali būti laisva tauta, kada jie jau nemąsto ką deda į savo širdis ?
Nemąstanti tauta, lengviausias grobis.
Kas mus žmones padarė tokius nemąstančius ? Ar mes savaime tokie tapome ?
O gal kas nors pasistengė savo naudai ?
Argi nepatogu save vadinti Dievo tarnu, o krauti sau sau į kišenę kaip lyderiui ?
Argi mes ne tarnus į seimą renkame, o keturis metus lyderius turime ?
Kaip taip išeina, atrodytų protingi, o … pasirodo yra protingesnių, kurie mus paverčia ne savo gyvenimo šeimininkais, o vergais ? Nors mes save suvokiame kaip laisvi Lietuvos piliečiai, o pasirodo vergai. Iš šalies per 27 metus išvažiavo ir toliau važiuoja laaabai didelis žmonių skaičius, nepatenkintų gyvenimu. Kodėl ?
Kodėl tiek daug keiksmų valdžioje sėdintiems ir jų nemažėja ?
Kodėl susiskaldymas tautos toks didelis ?
O gal tai daroma specialiai ?
Skaldyk ir valdyk
Principas, senas kaip pirmoji profesija. Meluok visiems ir būk geras visiems. Atrodytų tiek daug metų praėjo nuo nepriklausomybės atkūrimo, bet ne tik kad negerėja situacija, bet eina vis blogyn. 27 metai renkame tuos pačius per tuos pačius seimo narius, nors išrinkę juos keikiame, o jeigu išrenkame naujus ir jie kažką daro naujo, vėl keikiame daugeliu kartų net daugiau, negu senus.
Ir vėl klausimai: Kas tampo už virvučių mūsų gyvenimus ? Kas sukuria mums madas ir mes joms paklūstame ? Kodėl mes šventai ir bukai laikomės tradicijų, kurių nesuvokiame ? Kodėl, garbiname politikus įrodinėdami kokie jie bus geri prieš rinkimus, o išrinkę juos keikiame be sustojimo ?
Mokykla
Kuri, mokina mus kaip išgyventi kūniškai, turėti profesija dirbti, kad turėtume maisto pavalgyti, stogą virš galvos ir šiaip dar visokių žemiškų turtų, kuriais mes galėtume pasipuikuoti prieš kitus. Mokyklos paprastos ir prestižinės, kurios skatina būti lyderiais. Prestižinėse mokyklose, prestižiniai lyderiai. Jūs kada nors girdėjote, matėte, prestižines mokyklas ruošiančias tarnus žmonėms ? Jose mokinama, būti tik lyderiais, bet mokina ir paklusti kitiems lyderiams, kelti juos aukščiau kitų žmonių ir aišku siekti būti lyderiais savu laiku.
Kodėl tokia sistema mūsų gyvenimuose ?
Ar tikrai mes laisvi žmonės kaip galvojame ?
Tai gi užduosiu dar kartą klausimą: Kas suinteresuotas tokia sistema, kaip skaldyk ir valdyk ?
Pažiūrėkime į šaknis į tuos kas kuria mūsų tradicijas, gyvenimo madas, politines sistemines madas ir mokyklas ?
Tradicijas kūrė ir kuria, religiniai katalikų veikėjai. Ar politika susijusi su religiniais veikėjais ? Tai neatsiejama, nors sakoma atvirkščiai. Vatikanas yra atskira valstybė, o daugelyje valstybių savo tradicijas skleidžia. Daugelyje valstybių, turi tiek turtų, kad suskaičiuoti to turto neįmanoma. Gudriai sudėlioja viską taip, kad mokyklos prestižinės tiek Amerikoje tiek, lotynų Amerikoje tiek Europoje ir Lietuvoje ir daug kur kitur priklauso katalikybei arba jų sukurtoms pasaulietiškoms organizacijoms arba jų vienuolių ordinams.
Katalikybė ir jų šulai kontroliuoja viską ir daro mus vergais, politikai važiuoja į Vatikaną ir bučiuoja popiežiui rankute. Vatikanas kur tik yra įsitvirtinęs gauna geriausias žemes savo pastatams, savo stabų statyboms. Mokesčiai – visose valstybėse, jokių mokesčių. Kodėl jie svetimos valstybės organizacija nemoka mokesčių ?
Atsakymas: Todėl, kad neformalūs, bet tikrieji šeimininkai yra katalikybė.
Nei vienos kitos pasaulio valstybės organizacijos ar įmonės to daryti negali išskyrus katalikybę.
Skaldyk ir valdyk ar tai šios religijos principas ? Pasižiūrėkite mielieji į istorija. Per 1700 metų pražudyta nuo 50 iki 100 mln. žmonių, pedofilijos skandalai, kunigams negalima ženytis ( čia irgi gudriai padaryta, kad paveldėjimo klausimas atkristų ), beje jau net neoficialiai katalikybė į savo gretas priėmė ir homoseksualus, atrodytų varyk juos lauk, bet dėja jie ne tik, kad valdo, bet juos mes ir giname ir sakome, kad jie geri ir juos net garbiname. Kažką pasakyti apie juos blogai, tai jau tabu, anafima prisišauksi.
Žmonės mielieji, kodėl jūs neuždavinėjate klausimų apie dvasinius dalykus taip kaip uždavinėjate dėl pilvo ar žemiškų turtų ? Kodėl negaunate atsakymų ?
Ar jūs suvokiate, kad dvasiniuose principuose slypi ne tik gerovė šioje žemėje, pilvo pilnumas, ilgi gyvenimo metai, bet ir amžinybės klausimas ?
Ar jūs kada nors susimąstote, apie tai kokia yra tiesa ? Kas yra tikroji tiesa ? Ar gali būti meilė be tiesos ? Ar principe skaldyk ir valdyk gali būti meilė ir tiesa ?
Ir pabaigsiu straipsnį irgi klausimu:
O kas yra Tiesa ir Meilė ?
Baigėme švęsti šimtmetį vakar, dar švęsime visus metus, bet pažiūrėjus į tautos charakterį perspektyvų mažai sulaukti 200 metų. Aš ne pesimistas, aš realistas. Aš žinau iš kur jungas ir kaip jo atsikratyti.
Žinot nedaug turi šansų žmogus, kuris seka mada. Kodėl ? Todėl, kad jis elgiasi taip kaip jam kažkas diktuoja, kaip reikia elgtis, ką nešioti, kaip kalbėti ir t.t.
Tautoje tai pasireiškia, labai dažnai per tradicijas, pasižiūrėk kokios tradicijos pasakysi kokios perspektyvos. Tradicija tai ta pati mada. Jeigu tautoje vyrauja mada tai kas man gražu tą ir nešioju, jeigu tradicijos ne tik gražios, bet ir naudingos, tauta turi savo veidą savo nuomonę. Tokia tauta turi perspektyvų. Tokioje tautoje lyderių nėra yra tarnai, kurie suinteresuoti tautos ir valstybės gėriu.
Lyderis visada atsiima savo atlygį, tarnas tik tiek kiek jam sumoka šeimininkas.
Klausimai: 1.Kas valdo Lietuvos valstybę ?
Atsakymas: Lyderiai.
2. Mes dažniau keikime savo lyderius ar palaiminame ?
Atsakymas: Keikime.
3.Valstybė vis dar esame mes žmonės ar lyderiai ?
Atsakymas: Lyderiai.
4. Ar daug tokių, kurie pasiryžę tarnauti Lietuvai tai yra ne savo naudai, o žmonių gėrybei ?
Atsakymas: Patys atsakykite sau.
5. Kodėl tai atsitiko, kad mes neturime tautos tarnų, o yra tik lyderiai ?
Atsakymas: Šaknyse. Religija, tradicijos, mados, mokykla.
6. Kuo negera mūsų katalikiška religija ?
Tai praliejusi mūsų tautos kraują religija, daugelyje karų. ( nemaišykite katalikybės su krikščionybę tai du skirtingi poliai )
7.Kokia katalikiškos religijos struktūra ? Popiežius viršuje (lyderis ) kardinolai ( lyderiai ) archivyskupai ( lyderiai ) vyksupai ( lyderiai ) kunigai ( lyderiai ) Nors save vadina tarnais.
Analogiškai politikoje, renkame tarnus – tarnautojus, o išrenkam lyderius.
8. Kokios katalikybės tradicijos ?
Atsakymas: Vėlinės – pagoniška šventė. Kūčios – pagoniška. Kalėdos – pagoniška. Velykos ir tos pagoniškai švenčiamos. Žolinės – pagoniškos. Pelenų diena – pagoniška. Vaikų krikštijimas – pagoniškas. Pirma komunija – nežinau iš kur, bet tikrai ne krikščioniška. Ir taip be galo be krašto.
9.Kokia prasmė šiose tradicijose ? Burtininkavimas, pagoniškų dievybių garbinimas ( nors vardai krikščioniški pakeisti ), velykos švenčiamos kaip vaisingumo pagoniška šventė, žolinės, irgi šventina žoles ( neaišku kam to reikia ) , tuo labiau nesuprantama, kaip sveiko proto žmonės, išsilavinę žmonės, barstosi galvas pelenais. Vaikų krikštijimas – kodėl juos reikia krikštyti, niekas nesupranta, bet tai daro.
10.Kokios naujos tradicijos atsirado po nepriklausomybės atsiradimo ?
Anksčiau žvakutes kapinėse degindavo tik per vėlinės ir mirties metinių progą. Dabar, per kūčias, kalėdas, per vasario 16, per velykas tai čia tik kiek aš pastebėjau.
Vaikų krikštijimo šventimas. Anksčiau kukliai ramiai, dabar antros vestuvės, 1000- 5000 eurų, muzikantai, vedantieji, papuošimai, drabužiai ir t.t. Na dar beliko po krikštimines keliones pradėti organizuoti ir valio.
Galėčiau dar daug uždavinėti klausimų, kurių dauguma lietuvaičių sau neužsiduoda.
Bet užduosiu tik viena klausimą : O kam viso to reikia ? Kokia nauda iš tų tradicijų ir madų, kurių prasmės nesuvokiame ? Kodėl mes tai darome ir jeigu kas nors pabando užduoti klausimus: - žmonės kodėl jūs tai darote ? būna pasiųstas toli, toli su žodžiais „protinguolis atsirado mat, ne tavo reikalas, tu ką protingesnis negu mūsų proseneliai ?, tradicijos tokios ir jas reikia išsaugoti“
O ar mes susimąstome iš kur atsiranda tradicijos, mados ? Kokios tradicijos naudingos, o kurios ne tik, kad nenaudingos, bet kenksmingos ?
Laikytis tradicijų, kurių prasmės mes net nesuprantame … Kam ? Kokia nauda iš to ? Atšvęsti vaiko krikštynas už 1000-5000 eurų ? 1.biblijoje vaikai nekrikštijami, tai suaugusio žmogaus laisvas pasirinkimas priimti Dievą į savo širdį. Taip kaip ir pirma komunija. Paklausi vaiko kodėl tu ten eini į tą komuniją ? Visada vienas ir tas pats atsakymas: - - -Nežinau tėvai liepė.
Klausi pas tėvus kodėl jūs vedat savo vaikus į komunija ? Atsakymas:
- Nežinau, tokia tradicija.
Dar kartą klausiu jūsų: Kodėl, kai į burna ką dedate prieš tai jūs domitės klausinėjate, renkatės kas sveikiau, kas atitinka jūsų skonį. Kai renkatės automobilį jūs jį išnaršote iki kauliukų tikrindami ar tikrai geras. Pirkdami kompiuterį domitės jo konfiguracija ir taip visur. Bet, kai tai liečia dvasinius, dalykus jūs nieko netikrinate, jūs nesirenkate, jūs viską imate nemąstydami.
Kodėl ? Kodėl ? Kodėl ?
Kodėl žodžiai tradicija, mada atjungia daugelio smegenų veiklą ?
O mes nešiojame, tai ką mes norime ir mums patogu ir gražu ar tai ką sukūrė šiems metams mados guru ?
O gal mes, švenčiame tradicijas, kurios mums primestos kažkieno, kaip madoje drabužių nešiojimas ?
Ir jeigu mes nenešiosime drabužių tokių kokia yra mada, mes būsime mažiausiai keisti iš mūsų juoksis, mes būsim atstumti ir pažeminti.
O kaip su tradicijomis ? Viskas analogiškai tas pats. Tu nekrikštiji vaikų ? Jie ir pirmos komunijos nepriėję ? Tu nebijai ? Tu į bažnyčia nevaikštai ir velykų su kalėdomis nešventi ? Tu sveikas ?
Kaip tau pakilo ranka iš viso tokį straipsnį parašyti nevisproti tu ? Tu dar čia protingus klausimus tipo uždavinėsi ? Koks tau skirtumas kas ką daro ir kaip daro, žiūrėk savęs. Atsirado mat ? Eik dirbti, o ne klausimus uždavinėti ir kitus mokinti ?
Štai tokių logiškų ir gražių sakinių sulaukia, tie kurie išdrįsta pamąstyti dvasinėmis temomis ir užduoti klausimų.
Bet aš jau pripratau, todėl pratęsiu toliau.
Kaip gali būti laisva tauta, kada jie jau nemąsto ką deda į savo širdis ?
Nemąstanti tauta, lengviausias grobis.
Kas mus žmones padarė tokius nemąstančius ? Ar mes savaime tokie tapome ?
O gal kas nors pasistengė savo naudai ?
Argi nepatogu save vadinti Dievo tarnu, o krauti sau sau į kišenę kaip lyderiui ?
Argi mes ne tarnus į seimą renkame, o keturis metus lyderius turime ?
Kaip taip išeina, atrodytų protingi, o … pasirodo yra protingesnių, kurie mus paverčia ne savo gyvenimo šeimininkais, o vergais ? Nors mes save suvokiame kaip laisvi Lietuvos piliečiai, o pasirodo vergai. Iš šalies per 27 metus išvažiavo ir toliau važiuoja laaabai didelis žmonių skaičius, nepatenkintų gyvenimu. Kodėl ?
Kodėl tiek daug keiksmų valdžioje sėdintiems ir jų nemažėja ?
Kodėl susiskaldymas tautos toks didelis ?
O gal tai daroma specialiai ?
Skaldyk ir valdyk
Principas, senas kaip pirmoji profesija. Meluok visiems ir būk geras visiems. Atrodytų tiek daug metų praėjo nuo nepriklausomybės atkūrimo, bet ne tik kad negerėja situacija, bet eina vis blogyn. 27 metai renkame tuos pačius per tuos pačius seimo narius, nors išrinkę juos keikiame, o jeigu išrenkame naujus ir jie kažką daro naujo, vėl keikiame daugeliu kartų net daugiau, negu senus.
Ir vėl klausimai: Kas tampo už virvučių mūsų gyvenimus ? Kas sukuria mums madas ir mes joms paklūstame ? Kodėl mes šventai ir bukai laikomės tradicijų, kurių nesuvokiame ? Kodėl, garbiname politikus įrodinėdami kokie jie bus geri prieš rinkimus, o išrinkę juos keikiame be sustojimo ?
Mokykla
Kuri, mokina mus kaip išgyventi kūniškai, turėti profesija dirbti, kad turėtume maisto pavalgyti, stogą virš galvos ir šiaip dar visokių žemiškų turtų, kuriais mes galėtume pasipuikuoti prieš kitus. Mokyklos paprastos ir prestižinės, kurios skatina būti lyderiais. Prestižinėse mokyklose, prestižiniai lyderiai. Jūs kada nors girdėjote, matėte, prestižines mokyklas ruošiančias tarnus žmonėms ? Jose mokinama, būti tik lyderiais, bet mokina ir paklusti kitiems lyderiams, kelti juos aukščiau kitų žmonių ir aišku siekti būti lyderiais savu laiku.
Kodėl tokia sistema mūsų gyvenimuose ?
Ar tikrai mes laisvi žmonės kaip galvojame ?
Tai gi užduosiu dar kartą klausimą: Kas suinteresuotas tokia sistema, kaip skaldyk ir valdyk ?
Pažiūrėkime į šaknis į tuos kas kuria mūsų tradicijas, gyvenimo madas, politines sistemines madas ir mokyklas ?
Tradicijas kūrė ir kuria, religiniai katalikų veikėjai. Ar politika susijusi su religiniais veikėjais ? Tai neatsiejama, nors sakoma atvirkščiai. Vatikanas yra atskira valstybė, o daugelyje valstybių savo tradicijas skleidžia. Daugelyje valstybių, turi tiek turtų, kad suskaičiuoti to turto neįmanoma. Gudriai sudėlioja viską taip, kad mokyklos prestižinės tiek Amerikoje tiek, lotynų Amerikoje tiek Europoje ir Lietuvoje ir daug kur kitur priklauso katalikybei arba jų sukurtoms pasaulietiškoms organizacijoms arba jų vienuolių ordinams.
Katalikybė ir jų šulai kontroliuoja viską ir daro mus vergais, politikai važiuoja į Vatikaną ir bučiuoja popiežiui rankute. Vatikanas kur tik yra įsitvirtinęs gauna geriausias žemes savo pastatams, savo stabų statyboms. Mokesčiai – visose valstybėse, jokių mokesčių. Kodėl jie svetimos valstybės organizacija nemoka mokesčių ?
Atsakymas: Todėl, kad neformalūs, bet tikrieji šeimininkai yra katalikybė.
Nei vienos kitos pasaulio valstybės organizacijos ar įmonės to daryti negali išskyrus katalikybę.
Skaldyk ir valdyk ar tai šios religijos principas ? Pasižiūrėkite mielieji į istorija. Per 1700 metų pražudyta nuo 50 iki 100 mln. žmonių, pedofilijos skandalai, kunigams negalima ženytis ( čia irgi gudriai padaryta, kad paveldėjimo klausimas atkristų ), beje jau net neoficialiai katalikybė į savo gretas priėmė ir homoseksualus, atrodytų varyk juos lauk, bet dėja jie ne tik, kad valdo, bet juos mes ir giname ir sakome, kad jie geri ir juos net garbiname. Kažką pasakyti apie juos blogai, tai jau tabu, anafima prisišauksi.
Žmonės mielieji, kodėl jūs neuždavinėjate klausimų apie dvasinius dalykus taip kaip uždavinėjate dėl pilvo ar žemiškų turtų ? Kodėl negaunate atsakymų ?
Ar jūs suvokiate, kad dvasiniuose principuose slypi ne tik gerovė šioje žemėje, pilvo pilnumas, ilgi gyvenimo metai, bet ir amžinybės klausimas ?
Ar jūs kada nors susimąstote, apie tai kokia yra tiesa ? Kas yra tikroji tiesa ? Ar gali būti meilė be tiesos ? Ar principe skaldyk ir valdyk gali būti meilė ir tiesa ?
Ir pabaigsiu straipsnį irgi klausimu:
O kas yra Tiesa ir Meilė ?